info@drzwi.net.pl tel/fax (061) 29 714 82 pl defr

Drzwi "Rożnowskie"
termoizolacyjne
drzwi roznowskie

Drzwi aluminiowe
Samos
samos

Drzwi chłodnicze
drzwi chlodnicze

heroal

 

 


Rolety zewnętrzne firmy HEROAL:

  • nieograniczone możliwości montażowe
  • możliwość zastosowania zaokrąglonej kasety
  • możliwość zastosowania systemu rolety antywłamaniowej
  • stosowane wszystkie profile heroal

Rodzaje:

  • Zewnętrzne
  • Antywłamaniowe
  • Podtynkowe

Zastosowanie:

  • budynki starsze i nowe
  • witryny sklepowe
  • montaż w budynkach podczas budowy
Rolety montowane bezpośrednio na mur (zewnętrzne)

Najczęściej stosowanym wariantem montażu rolet zewnętrznych jest tzw. montaż na "mur", tzn kaseta i prowadnice znajdują się na zewnętrznej stronie wnęki okiennej. Pancerz rolety zwija się lewobieżnie - jego listwy swoją wklęsłą stroną skierowane są na zewnątrz. Taśma lub sznur uruchamiający roletę przeprowadzony jest w tym przypadku przez nadproże do wnętrza budynku.

rolety
rolety heroal
Rolety montowane we wnęce okiennej

Inny wariant montażu, tzw. montaż we wnęce okiennej polega na osadzeniu kasety i prowadnic w wewnętrznej stronie wnęki okiennej. W tym wypadku pancerz rolety zwija się prawobieżnie tzn. od zewnętrznej strony widoczna jest wypukła strona profili. Taśma lub sznur uruchamiający roletę przeprowadzony jest przez ościeże okna do wnętrza budynku.Ten sposób montażu jest jednak rzadko stosowany, głównie ze względu na liczne ograniczenia techniczne jak np. zmniejszenie światła okna, duże wymagania dotyczące jakości wykonania wnęk okiennych, konieczność wykonania przewiertu przez ramę okna itp.

rolety
Podtynkowe (kaseta nie widoczna pod tynkiem)

Rozwiązanie możliwe do zastosowania jedynie po przygotowaniu odpowiednich wnęk na kasetę nad ramą okna oraz przed wykonaniem tynku zewnętrznego. Rozwiązanie to zapewnia jednak najwyższy poziom estetyki - kaseta umieszczona jest na wysokości nadproża okna pod tynkiem i jest praktycznie niewidoczna od zewnątrz (dostęp do pokrywy rewizyjnej od dołukasety).

rolety
rolety heroal
RKS

Roleta RKS - Rolo kaseta - nowoczesna, lekka konstrukcja z twardego-zbrojonego styropianu z wbudowanymi nośnikami tynku i aluminiowymi profilami wykończeniowymi, przeznaczona do zabudowy na etapie wznoszenia ścian budynku uwzględniona w projekcie. Cechująca się doskonałą izolacyjnością - k = 0,73 W / m2 K, wysoką stabilnością i doskonałą nośnością tynku. Umożliwiająca ukrycie mechanizmu rolety w konstrukcji muru, w efekcie całkowicie niewidocznego z zewnątrz i wewnątrz.

rolety
rolety
rolety rolety
rolety rolety
rolety rolety
rolety rolety
rolety rolety
© Firma P.U.H. Krzysztof Przybyłek                Projek i wykonanie: PTI Radosław Szacht